Obsługa informatyczna firm, integracja systemów informatycznych

Comarch OPT!MA

Zarządzanie i księgowość dla mikro i małych firm

Comarch OPT!MA to program dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Wykorzystanie w prowadzeniu działalności Comarch OPT!MA pozwala przyspieszyć pracę i jednocześnie wyeliminować proste pomyłki – wszystko dzięki wykonywaniu wielu operacji automatycznie przez program.

Comarch OPT!MA stawia na prostotę i intuicyjność wykonywanych czynności, obsługuje procesy związane z Handlem, Księgowością oraz Zarządzaniem.

Podstawowe zalety Comarch OPT!MA to:

  • praca na programie, który jest zawsze zgodny z przepisami dzięki aktualizacjom
  • modułowa budowa programu – pozwalająca na rozbudowę systemu wraz z rozwojem firmy
  • bogata funkcjonalność – oferta Comarch OPT!MA to kilkanaście modułów dostosowanych do różnych potrzeb małych firm
  • pełna integracja – dzięki czemu dane wprowadzone raz są widoczne w całym systemie
  • możliwość pracy jednostanowiskowej lub wielostanowiskowej w sieci.

Dzięki Comarch OPT!MA użytkownik sprawnie wystawi dokumenty handlowe, wykona potrzebne analizy i raporty, obsłuży sprzedaż detaliczną i zaksięguje wypłaty dla pracowników. Program Comarch OPT!MA otrzymał wiele nagród, w tym prestiżowe Godło TERAZ POLSKA czy rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Program Comarch OPT!MA dostępny jest również w usłudze Comarch iOPT!MA24 polegającej na udostępnianiu oprogramowania poprzez Internet. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom z sektora MSP, którzy chcą mieć dostęp do najważniejszych danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia. Comarch iOPT!MA24 świetnie sprawdza się również w pracy Biur Rachunkowych i ich klientów.